Nevolit je jasná volba

Prezidentská volba mezi oběmi zbylými kandidáty a mediální masáž pro přimknutí se k jednomu nebo druhému táboru pod sloganem volby menšího zla, mě naplnila hnusem a únavou.

A hle, jak to tak vypadá menší zlo vykrystalizovalo v podobě Karla Schwarzenberga,kandidáta na slušnýho prezidenta,kterej tady už léta bojuje za slušnej stát- naposledy jako předseda neoliberální antisociální strany TOP 09,strany,v jejímž Augiášově chlévě si hoví takový morální veličiny jako Kalousek,Besser,Drábek...

Intelektuálové s nachýlenou hlavou a suita cirkusáckých bavičů dali hlavy dohromady a povili Výzvu tříkrálovou, ve které vnímají zvýšení odpovědnosti a vlivu občanů v přímé volbě jako krok správným směrem...ke komu je snad nabíledni.

Pro přeborníky v rektálním alpinismu je kažý kdo nepodporuje Karla,jak ho jeho příznivci familierně oslovují, buran,mongoloid a nevolník. Potomkem nevolníků se nejspíš cítí být i režisér J.Menzel,jehož snímky jsou prosyceny klaunským rukopisem, jak se uvádí na ČSFD.

Vytváření nového mýtu o kouzelné pohádkové postavičce, která je tu pro všechny,korunuje klutůrní kamarila pořádáním koncertů pro slušného prezidenta,kde například facebooková mládež může zjistit,že Karel je punk, ale už tam asi nezjistí proti čemu punk vznikl a jaká je jeho historie.Na letáčcích zvoucích na tyto akce se frikulíni nedozví, že jako místopředseda vlády je přímo odpovědný za sociální,kulturní a ekonomickou politiku této vlády:zavádění Skaret,nucených prací, hlášení nezaměstnaných na poště,škrtů v sociální sféře, finančním dušení seniorů a postižených,dvojí zdravotní péči,prosazováním církevních restitucí ...nedozví se tam,o tom,že by prosazoval změnu volebního systému na většinový,že nehnul ani brvou při prosazování zákona o dočasném vykazování lidí z obcí za přestupky,že opovrhuje demonstranty,kteří nesouhlasí s vládní politikou.Co obcházení nařízení před kontaminací ryb malachitovou plísní,co jeho hlasování za přijetí smlouvy ACTA, co kauza Čunek,co jeho hlasování proti návrhu aby jednotlivé země OSN hledaly dopady použití zbraní a munice z ochuzeného uranu, kdy byl ministr zahraničí za Stranu zelených, podpis smlouvy o umístění radarové základny USA v Brdech, byl proponentem uznání nezávislosti Kosova a neuznání státnosti Palestiny... Bezůhonnost a morálnost na vždy.

Nakonec jsem ještě dojat rozhodnutím Strany zelených vyzvat své voliče a příznivce k podpoře K.S. v druhém kole prezidentských voleb a zároveň vyzváním předsedy TOP 09 k zasazení se o nápravu důsledků amnestie.

Takže na závěr zbývá jen dodat ,abyste nezapomněli na dvacátýho ledna ,po celý republice budou probíhat koncerty za slušnýho prezidenta, zakřepčit si můžete zdarma a na pivo zdarma Vás možná pozve starosta s motýlkem a vysvětlí Vám jedinou možnou volbu.

Já jsem měl jasno už při prvním kole voleb a nic se na tom nemění ani teď-ani jeden z kandidátů není mojim kandidátem, tuhle tragikomedii s happyendem už nechám ať si dohraje loutkoherec Mirek a ostatní pohádkové postavičky.